DYREKTOR SZKOŁY

mgr Andrzej Niedbała

 

WICEDYREKTOR

mgr Beata Lubowicka
edukacja wczesnoszkolna

 

WICEDYREKTOR

mgr Danuta Skonecka
klasy IV-VIII

 

WICEDYREKTOR

mgr Marek Dudkiewicz
klasy IV-VIII

 

WICEDYREKTOR

mgr Marzena Lechańska
klasy IV-VIII

WICEDYREKTOR

mgr Małgorzata Sobieska
klasy IV-VIII

 

 

 

WYCHOWANIE PRZEDSZKOLNE

Anna Kostera, Marta Waliłko, Dorota Gidzińska, Małgorzata Nadolska

EDUKACJA WCZESNOSZKOLNA

Klasy I

Joanna Kurczyńska

Jolanta Rola

Violetta Cywińska

Małgorzata Pawelec

Jolanta Kluczek

Agnieszka Bartosik

Dorota Pająk

 Klasy II

Teresa Modzelewska

Małgorzata Błaszczuk

Joanna Sadkowska

Zofia Klimkowska

Bożena Ciesielska

Agnieszka Rydzewska

Elżbieta Szwed

Klasy III

Jolanta Dybowska

Jolanta Mróz

Mariola Kaczorowska

Krystyna Kącka

Małgorzata Wrzesińska

Grażyna Kruk

     

Język obcy nowożytny

Sylwia Dubielecka

Monika Bieńkowska

Religia

Elżbieta Rygasiewicz

Patrycja Szymczak

Mariusz Jabłoński

Wychowanie fizyczne

Zbigniew Horosz

Olimpia Bartosik-Wiśniewska

Agnieszka Beksiak

Beata Wysocka

Agnieszka Zgiep

 

KLASY IV-VIII

Język polski

Barbara Borzechowska

Izabela Grzegorzewska

Dorota Książek

Katarzyna Mączyńska

Renata Szeląg

Marzenna Bryła

Edyta Pengryn

Danuta Majewska-Walczuk

Agnieszka Mańkowska

Aneta Dąbrowska

 

Język angielski

Anna Dobrychłop

Agnieszka Dziubak

Urszula Kromp-Żelazko

Robert Wrzesiński

Monika Bieńkowska

Kamila Ziemińska

Ilona Łucjanek

Ksawera Radziejewska

Sylwia Dubielecka

 

Język niemiecki

Dorota Cichorska

Zofia Karpiniuk

Joanna Bocian

 

Język rosyjski

Danuta Skonecka

Agnieszka Janowska

 

Geografia

Adam Wylot

Maria Linert

 

Edukacja dla bezpieczeństwa

Maria Linert

Historia

Mariola Wiewiór

Dariusz Murawski

Małgorzata Sobieska

Jolanta Zawadzka

 

Wiedza o społeczeństwie

Małgorzata Sobieska

Jolanta Zawadzka

 

Matematyka

Katarzyna Bilska

Elżbieta Rędziak

Agnieszka Koprulu

Aneta Gnat

Iwona Kołodziejczyk

Alicja Andrzejewska

 

Przyroda

Marta Kapler

 

Biologia

Anna Zawalska

Marta Kapler

Marzena Lechańska

Alicja Olszak

 

Chemia

Małgorzata Matuszewska

Grażyna Jaworska

 

Fizyka

Aneta Kędziora

Łukasz Szpiega

 

Informatyka

Emanuel Jaroszewski

Renata Boguszewska

Lidia Skoneczna-Gola

Agnieszka Koprulu

Informatyka

Emanuel Jaroszewski

Renata Boguszewska

Joanna Bocian

Lidia Skoneczna-Gola

 

Plastyka

Małgorzata Kasprzak

Lidia Skoneczna-Gola

Iwona Dłużniewska

 

Muzyka

Ewa Wijatkowska

Iwona Dłużniewska

 

Technika

Renata Boguszewska

Anna Bobynko

Lidia Skoneczna-Gola

 

Wychowanie fizyczne

Agnieszka Beksiak

Ewa Dudkiewicz

Marek Dudkiewicz

Robert Gański

Agnieszka Hardejewicz

Beata Wysocka

Dariusz Murawski

Agnieszka Zgiep

Olimpia Bartosik-Wiśniewska

Adam Paliwoda

Lidia Adamowska

Zbigniew Horosz

Adam Szałas

 

Religia

Jakub Pytlakowski

Krystyna Chmiel

Michał Jarmuszewski

Mariusz Jabłoński

Grzegorz Pakowski

 

 

 

 

 

Copyright © 2017 spraszyn.pl Wszelkie prawa zastrzeżone. Administrator strony: Robert Wrzesiński

Na górę
Template by JoomlaShine
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Cookies. Dalsze korzystanie z serwisu oznacza, że zgadzasz się na ich zapisanie w pamięci Twojego urządzenia. Możesz samodzielnie zarządzać cookies zmieniając odpowiednio ustawienia w Twojej przeglądarce.
Akceptuję