DYREKTOR SZKOŁY

mgr Andrzej Niedbała

 

WICEDYREKTOR

mgr Beata Lubowicka
edukacja wczesnoszkolna

 

WICEDYREKTOR

mgr Danuta Skonecka
klasy IV-VII i Gim

 

WICEDYREKTOR

mgr Marek Dudkiewicz
klasy IV-VII i Gim

 

WICEDYREKTOR

mgr Marzena Lechańska
klasy IV-VII i Gim

WICEDYREKTOR

mgr Małgorzata Sobieska
klasy IV-VII i Gim

 

 

 

WYCHOWANIE PRZEDSZKOLNE

Teresa Modzelewska

Małgorzata Błaszczuk

Joanna Sadkowska

Zofia Klimkowska

 

 

EDUKACJA WCZESNOSZKOLNA

Klasy I

Jolanta Dybowska

Jolanta Mróz

Mariola Kaczorowska

Krystyna Kącka

Małgorzata Wrzesińska

Grażyna Kruk

Klasy II

Anna Kostera

Jolanta Kluczek

Ewelina Frelek

Agnieszka Brudzyńska

Klasy III

Violetta Cywińska

Dorota Pająk

Joanna Kurczyńska

Dorota Gidzińska

Małgorzata Pawelec

Agnieszka Rydzewska

Elżbieta Szwed

Bożena Ciesielska

Jolanta Rola

Język obcy nowożytny

Sylwia Dubielecka

Agnieszka Dziubak

Robert Wrzesiński

Urszula Kromp-Żelazko

Ilona Łucjanek

Agnieszka Dziubak

Urszula Kromp-Żelazko

Religia

Elżbieta Rygasiewicz

siostra Judyta

Justyna Żukowska

Wychowanie fizyczne

Zbigniew Horosz

Paweł Hardejewicz

Olimpia Bartosik-Wiśniewska

Wiesława Paś

Adam Szałas

Krzysztof Wolszczak

 

 

KLASY IV-VII I ODDZIAŁY GIMNAZJALNE

 

Język polski

Barbara Borzechowska

Izabela Grzegorzewska

Dorota Książek

Katarzyna Mączyńska

Renata Szeląg

Danuta Skonecka

Marzenna Bryła

Edyta Pengryn

Danuta Majewska-Walczuk

Agnieszka Mańkowska

Aneta Dąbrowska

 

Język angielski

Anna Dobrychłop

Agnieszka Dziubak

Urszula Kromp-Żelazko

Robert Wrzesiński

Monika Bieńkowska

Ewa Kiełbiewska

Kamila Ziemińska

Ilona Łucjanek

Alina Zhukel

Ksawera Radziejewska

Beata Gronek

 

Język francuski

Marta Olejarczyk

 

Język niemiecki

Małgorzata Kasprzak

Dorota Cichorska

Zofia Karpiniuk

Mariola Kaczorowska

Aneta Dąbrowska

Danuta Majewska Walczuk

 

Język rosyjski

Danuta Skonecka

Agnieszka Janowska


Historia i społeczeństwo

Bożena Resiak

Mariola Wiewiór

Dariusz Murawski

Robert Kwapisz

Małgorzata Sobieska

Jolanta Zawadzka

 

Historia

Bożena Resiak

Mariola Wiewiór

Dariusz Murawski

Robert Kwapisz

Małgorzata Sobieska

Jolanta Zawadzka

 

Wiedza o społeczeństwie

Małgorzata Sobieska

Jolanta Zawadzka

 

Matematyka

Katarzyna Bilska

Grażyna Janowska

Elżbieta Rędziak

Dariusz Krzyżek

Barbara Staciwa

Agnieszka Koprulu

Aneta Gnat

Iwona Kołodziejczyk

Alicja Andrzejewska

 

Przyroda

Monika Bieńkowska

Alicja Olszak

Ewa Dudkiewicz

Marta Krawczyk

 

Biologia

Anna Zawalska

Marta Krawczyk

Marzena Lechańska

 

Chemia

Anna Zawalska

Małgorzata Matuszewska

Iwona Nowocień

 

Fizyka

Aneta Kędziora

Łukasz Szpiega

Iwona Nowocień

 

Geografia

Adam Wylot

Maria Linert

Elżbieta Rędziak

 

Informatyka

Emanuel Jaroszewski

Renata Boguszewska

Lidia Skoneczna-Gola

Agnieszka Koprulu

Zajęcia komputerowe

Emanuel Jaroszewski

Robert Wrzesiński

Agnieszka Koprulu

 

Plastyka

Małgorzata Kasprzak

Lidia Skoneczna-Gola

Iwona Dłużniewska

 

Muzyka

Ewa Wijatkowska

Iwona Dłużniewska

 

Zajęcia techniczne

Renata Boguszewska

Ewa Wijatkowska

Anna Bobynko

 

Technika

Anna Bobynko

 

Wychowanie fizyczne

Agnieszka Beksiak

Ewa Dudkiewicz

Marek Dudkiewicz

Robert Gański

Agnieszka Hardejewicz

Beata Wysocka

Dariusz Murawski

Paweł Hardejewicz

Agnieszka Zgiep

Olimpia Bartosik-Wiśniewska

Adam Paliwoda

Wiesława Paś

Lidia Adamowska

Krzysztof Wolszcak

Zbigniew Horosz

Adam Szałas

 

Religia

Grażyna Wypych

Justyna Żukowska

Elżbieta Rygasiewicz

Krystyna Chmiel

Patrycja Szymczak

Michał Jarmuszewski

Bartosz Kuczmarski

Michał Mielniczuk

 

 

 

 

 

Copyright © 2017 spraszyn.pl Wszelkie prawa zastrzeżone. Administrator strony: Robert Wrzesiński

Na górę
Template by JoomlaShine
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Cookies. Dalsze korzystanie z serwisu oznacza, że zgadzasz się na ich zapisanie w pamięci Twojego urządzenia. Możesz samodzielnie zarządzać cookies zmieniając odpowiednio ustawienia w Twojej przeglądarce.
Polityka Cookies Akceptuję