Mistrzostwa  Gminy Raszyn w Tenisie Stołowym 24.11.2016.

Dnia 24.11.2016 r. w sali gimnastycznej  Szkoły  Podstawowej w Raszynie  odbyły  się kolejne Mistrzostwa Gminy Raszyn w Tenisie Stołowym.

W zawodach uczestniczyli zawodnicy i zawodniczki ze  szkoły podstawowej z Ład, Sękocina i Raszyna. Po dwugodzinnej rywalizacji wyłoniono zwycięzców. W kategorii dziewcząt pierwsze  miejsce wywalczyła  drużyna Szkoły Podstawowej z Sękocina. Na drugim miejscu uplasowały się dziewczęta   z Raszyna, a na trzecim zawodniczki  ze Szkoły Podstawowej z Ład.

Rywalizację chłopców wygrała Szkoła Podstawowa z Raszyna przed Ładami i Sękocinem.  A oto skład  zwycięskiej  drużyny:  Kacper Sąpór,  Marcin Kosieradzki  i Karol Kuczora.  Tym samym chłopcy zakwalifikowali się do etapu powiatowego,  który odbędzie się w Nadarzynie na początku grudnia.

Drużyna dziewcząt wystąpiła w składzie:  Małgorzata Janiec, Gabriela Grzegorzewska i Patrycja Mianowska.

Wszyscy uczestnicy Mistrzostw udekorowani zostali pamiątkowymi  medalami, statuetkami i dyplomami ufundowanymi przez Gminny Ośrodek Sportu w Raszynie,  które wręczył  Dyrektor Szkoły Podstawowej w Raszynie mgr. Andrzej Niedbała.  Wszystkim uczestnikom zawodów gratulujemy i zapraszamy w przyszłym roku.

Mistrzostwa Gminy w Tenisie Stołowym zorganizowali  i poprowadzili nauczyciele Szkoły Podstawowej w Raszynie :  Robert Gański i Paweł Hardejewicz.