Czad i ogień. Obudź czujność! 27.11.2017.

Kampania społeczna rozpoczęta. Przeczytaj relację z wydarzenia medialnego w naszej szkole.

27 listopada 2017 roku w ramach kampanii społecznej MSWiA „Czad i ogień. Obudź czujność!” minister Mariusz Błaszczak spotkał się z uczniami naszej szkoły, a także seniorami. Tegoroczna akcja to była już druga edycja tej kampanii. Jej celem jest upowszechnianie wiedzy na temat zagrożeń związanych z sezonem grzewczym. Wiedzę na temat zagrożeń związanych z czadem i ogniem przekazywał uczniom i seniorom gen. brygadier Leszek Suski, komendant główny PSP, który zwrócił uwagę m.in. na przyczyny powstawania czadu. Seniorzy otrzymali od ministra Mariusza Błaszczaka czujniki tlenku węgla i dymu. Uczniowie szkoły otrzymali odblaski i gry planszowe „Zostań policjantem” oraz „Zostań strażakiem”.

W spotkaniu uczestniczyli także: wojewoda mazowiecki Zdzisław Sipiera i starosta pruszkowski Maksym Gołoś. W trakcie spotkania odbywały się prezentacje sprzętu ratowniczego w wykonaniu pracowników Komendy Głównej Państwowej Straży Pożarnej oraz pokaz broni i sprzętu pomocniczego w wykonaniu funkcjonariuszy Biura Operacji Antyterrorystycznych Komendy Głównej Policji.

Całemu wydarzeniu towarzyszyły m.in. kamery telewizji Polsat, TVP, TVN24, portalu Wirtualna Polska oraz SP Raszyn.wink

Robert Wrzesiński

Copyright © 2017 spraszyn.pl Wszelkie prawa zastrzeżone. Administrator strony: Robert Wrzesiński

Na górę
Template by JoomlaShine
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Cookies. Dalsze korzystanie z serwisu oznacza, że zgadzasz się na ich zapisanie w pamięci Twojego urządzenia. Możesz samodzielnie zarządzać cookies zmieniając odpowiednio ustawienia w Twojej przeglądarce.
Polityka Cookies Akceptuję