II Memoriał Szachowy im. Andrzeja Radziewicza 02.12.2017.

W rozegranym 2.12.2017 r., w SP Łady, II Memoriale Szachowym im. Andrzeja Radziewicza, wzięło udział 93 szachistów z rocznika 2004 i młodszych. Uczestnicy rozegrali 6 rund - tempem 20 min. dla zawodnika.

Naszą szkołę reprezentowali: Aleksander Westerby (3g), Jan Stefańczyk (5f), Ksawery Szymczyk (5c) oraz Mateusz Zyskowski (3c).

Nagrody przewidziane w regulaminie zawodów wręczali: Wójt Gminy Raszyn-Andrzej Zaręba, Katarzyna Radziewicz –córka Andrzeja Radziewicza, Magdalena Gużkowska-Nurkiewicz- organizator, Wiesław Borsuk-Dyrektor SP Łady oraz Anna Matracka i Anna Wieteska- Radne Gminy Raszyn.

W czasie zakończenia, statuetkę dla najlepszego zawodnika  z SP Raszyn odebrał Mateusz Zyskowski.

Gratulacje dla naszych szkolnych adeptów królewskiej gry. wink

Szczegółowe wyniki turnieju w linku:

http://www.chessarbiter.com/turnieje/2017/ti_6937/results.html?l=pl&tb=10_

Tekst: O. Bartosik-Wiśniewska.

Copyright © 2017 spraszyn.pl Wszelkie prawa zastrzeżone. Administrator strony: Robert Wrzesiński

Na górę
Template by JoomlaShine
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Cookies. Dalsze korzystanie z serwisu oznacza, że zgadzasz się na ich zapisanie w pamięci Twojego urządzenia. Możesz samodzielnie zarządzać cookies zmieniając odpowiednio ustawienia w Twojej przeglądarce.
Akceptuję