Akcja Fundacji Wszystkich Świętych 26-31.10.2017.

W dniach 26-31 października 2017 roku, uczniowie, nauczyciele, pracownicy naszej Szkoły oraz rodzice wzięli udział w akcji Fundacji Wszystkich Świętych.

Na korytarzach szkoły  były wystawione puszki, gdzie można było wrzucać datki. Za każde  jednorazowe 5zł otrzymywano cegiełkę w formie znicza,  za każdą mniejszą formę  naklejkę. Zbiórka odbywała się w obu budynkach szkoły. Prowadzili ją nasi Wolontariusze. Zebrano 889,83 grosze.  Beneficjentem zbiórki są uczniowie naszej szkoły potrzebujący wsparcia – wskazani przez pedagogów szkolnych.

Nasi Wolontariusze: Maja Bednarczyk kl. 6c, Gabriela Ciężkowska 6c,  Maria Cieżkowska kl. 6c, Gabriela Grzegorzewska kl. 6c, Wiktoria Korba  kl. 6c, Nicola Mazurkiewicz kl. 6c, Patrycja Mianowska kl. 6c, Martyna Szustak kl. 6c, Aleksandra Walos kl. 6c, Iza Łajszczak kl. 3e, Natalia Witczak kl. 3e, Karolina Nguyen kl. 3e, Rusia Nguyen kl. 3e, Zuzanna Bojanowska kl. 3e, Dominika Sowa kl. 3e, Dominik Pawlicki kl. 2b, Maja Salwowska kl. 2b, Joanna Staszewska kl. 2b, Rafał Swiderek kl. 3f, Aleksandra Tolak kl. 3f, Karolina Szymańska kl. 3f, Dominika Wilczyńska kl. 3f, Aleksandra Tolak kl. 3f, Oliwia Redecka kl. 3c, Patrycja Madejska kl. 3c, Tomasz Gernaszewski kl. 7f, Kacper Czapla kl. 7f, Dawid Rzepiński kl. 2f, Klaudia Buczkowska kl. 3c, Julita Kucińska kl. 3c, Natalia Ziemba kl. 3c, Sylwia Zaraś kl.3c.
Organizatorzy akcji:

budynek przy ul. Szkolnej – Anna Kostera, Beata Wysocka,

budynek przy ul. Unii Europejskiej -  Katarzyna Wasilewska oraz Lidia Adamowska.

Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy zechcieli wesprzeć ten szczytny cel.

Beata Wysocka

Copyright © 2017 spraszyn.pl Wszelkie prawa zastrzeżone. Administrator strony: Robert Wrzesiński

Na górę
Template by JoomlaShine
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Cookies. Dalsze korzystanie z serwisu oznacza, że zgadzasz się na ich zapisanie w pamięci Twojego urządzenia. Możesz samodzielnie zarządzać cookies zmieniając odpowiednio ustawienia w Twojej przeglądarce.
Akceptuję