Loteria fantowa 02.2018.

W lutym odbyła się w Naszej Szkole loteria fantowa na rzecz podopiecznych Schroniska dla bezdomnych zwierząt w Korabiewicach.

To już kolejny rok, w którym obchodzimy w ten sposób  Światowy Dzień Kota. Miło, że akcja cieszy się tak dużym zainteresowaniem. Dziękujemy wszystkim, którzy przynieśli  fanty i tym, którzy je wylosowali. Szczególnie dziękuję Natalii Wyrębskiej, Wiktorowi Adamowskiemu i Igorowi Raczkowi za poświęcenie czasu, w sobotę, na przygotowanie loterii. Dziękuję również nauczycielom odpowiedzialnym za prowadzenie akcji w obu budynkach szkoły, paniom: Małgorzacie Błaszczuk, Agnieszce Brudzyńskiej, Ewelinie Frelek, Małgorzacie Nadolskiej i Katarzynie Wasilewskiej.
W obu budynkach szkoły zebrano łącznie 1465,60 zł. To naprawdę bardzo dobry wynik.
Gratulujemy naszym uczniom wrażliwości na los bezdomnych zwierząt.
W imieniu organizatorów - Anna Kostera

Copyright © 2017 spraszyn.pl Wszelkie prawa zastrzeżone. Administrator strony: Robert Wrzesiński

Na górę
Template by JoomlaShine
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Cookies. Dalsze korzystanie z serwisu oznacza, że zgadzasz się na ich zapisanie w pamięci Twojego urządzenia. Możesz samodzielnie zarządzać cookies zmieniając odpowiednio ustawienia w Twojej przeglądarce.
Polityka Cookies Akceptuję