Dzień Matki i Ojca w klasach pierwszych 11.06.2018.

W naszej szkole z tej okazji od kilku lat odbywa się Konkurs Recytatorski „Moim rodzicom podaruję wiersz”. 

W tym roku laureaci konkursu, którym nagrody wręczał Wójt Gminy Raszyn Andrzej Zaręba i Dyrektor naszej szkoły Andrzej Niedbała, recytowali wiersze dla wszystkich mam i tatusiów, a także wraz z kolegami i koleżankami śpiewali dla nich najpiękniejsze piosenki. Były oklaski, wzruszenie i upominki przygotowane przez dzieci.

Wychowawczynie klas pierwszych

Copyright © 2017 spraszyn.pl Wszelkie prawa zastrzeżone. Administrator strony: Robert Wrzesiński

Na górę
Template by JoomlaShine
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Cookies. Dalsze korzystanie z serwisu oznacza, że zgadzasz się na ich zapisanie w pamięci Twojego urządzenia. Możesz samodzielnie zarządzać cookies zmieniając odpowiednio ustawienia w Twojej przeglądarce.
Polityka Cookies Akceptuję