Sukcesy sportowe uczniów oddziałów gimnazjalnych SP Raszyn w roku szkolnym 2017/2018.

Ranga ogólnopolska:

Natalia Zgiep 3a - I miejsce w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Wiedzy o Sporcie i Kulturze Fizycznej "OLIMPUS 2018".

Ranga wojewódzka:

VII miejsce w Finale XX MIMS w sztafetowych biegach przełajowych, rok szk. 2017/2018.

  1. Emilia Arciechowska 2a
  2. Katarzyna Błesznowska 3e
  3. Czarnocka Oliwia 2a
  4. Czarnocka Wiktoria 2a
  5. Duban Karolina 2a
  6. Haber Julia 2d
  7. Karwat Maria 3a
  8. Leśniewska Marta 3g
  9. Piątkowska Martyna 2a
  10. Szymczak Weronika 2c
  11. Zgiep Natalia 3a

1.Oliwia Czarnocka 2a - Udział w Finale XX Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w indywidualnych biegach przełajowych, rok szk. 2017/2018.

2.Wiktoria Czarnocka 2a - Udział w Finale XX Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w indywidualnych biegach przełajowych, rok szk. 2017/2018.

Ranga międzypowiatowa:

II miejsce w Finale Międzypowiatowym w sztafetowych biegach przełajowych, w ramach XX Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej, rok szk. 2017/2018.

  1. Emilia Arciechowska 2a
  2. Katarzyna Błesznowska 3e
  3. Czarnocka Oliwia 2a
  4. Czarnocka Wiktoria 2a
  5. Duban Karolina 2a
  6. Haber Julia 2d
  7. Karwat Maria 3a
  8. Niewiadomska Paulina 3g
  9. Piątkowska Martyna 2a
  10. Szymczak Weronika 2c
  11. Zgiep Natalia 3a

Piątkowska Martyna 2a - IV miejsce w Finale Międzypowiatowym w indywidualnych biegach przełajowych, w ramach XX MIMS, rok szkolny 2017/2018.

Czarnocka Oliwia 2a - VII miejsce w Finale Międzypowiatowym w indywidualnych biegach przełajowych, w ramach XX MIMS, rok szkolny 2017/2018.

Czarnocka Wiktoria 2a - X miejsce w Finale Międzypowiatowym w indywidualnych biegach przełajowych, w ramach XX MIMS, rok szkolny 2017/2018.

Duban Karolina 2a - udział w Finale Międzypowiatowym w indywidualnych biegach przełajowych, w ramach XX MIMS, rok szkolny 2017/2018.

Haber Julia 2d - udział w Finale Międzypowiatowym w indywidualnych biegach przełajowych, w ramach XX MIMS, rok szkolny 2017/2018.

Kępka Maksymilian 2b - udział w Finale Międzypowiatowym w indywidualnych Biegach Przełajowych, w ramach XX MIMS, rok szkolny 2017/2018.

Zgiep Natalia 3a - udział w Finale Międzypowiatowym w indywidualnych Biegach Przełajowych, w ramach XX MIMS, rok szkolny 2017/2018.

Błesznowska Katarzyna 3e - udział w Finale Międzypowiatowym w indywidualnych Biegach Przełajowych, w ramach XX MIMS, rok szkolny 2017/2018.

Jędrzejewski Albert 3f - udział w Finale Międzypowiatowym w indywidualnych Biegach Przełajowych, w ramach XX MIMS, rok szkolny 2017/2018.

IV miejsce w Finale Międzypowiatowym w piłce nożnej, w ramach XX Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej, rok szk.2017/2018.

  1. Julia Haber 2d
  2. Wiktoria Czarnocka 2a
  3. Natalia Kabala 3f
  4. Agata Chmielewska 2g
  5. Paulina Niewiadomska 3g
  6. Oliwia Czarnocka 2a
  7. Natalia Żemojda 2d
  8. Martyna Piątkowska 2a

IV miejsce w Finale Międzypowiatowym w sztafetowych biegach przełajowych, w ramach XX Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej, rok szk.2017/2018.

  1. Cegiełka Michał 2c
  2. Górka Bartosz 2c
  3. Imiołek Jakub SP
  4. Kowalski Jakub 3g
  5. Kępka Maksymilian 2b
  6. Kossakowski Wiktor 2a
  7. Krawczyk Dominik SP
  8. Landsberg Natan 2c
  9. Rosłaniec Kamil 2b
  10. Borzechowski Damian 7d
  11. Stawczyk Bartosz 3a
  12. Olszewski Piotr 2b

 Ranga powiatowa:

I miejsce w zawodach piłki nożnej o Mistrzostwo Powiatu Pruszkowskiego, w ramach XX Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej, rok szk.2017/2018.

  1. Julia Haber 2d
  2. Wiktoria Czarnocka 2a
  3. Natalia Kabala 3f
  4. Agata Chmielewska 2g
  5. Paulina Niewiadomska 3g
  6. Oliwia Czarnocka 2a
  7. Natalia Wyrębska 3g
  8. Natalia Łajszczak 3e

I miejsce w sztafetowych biegach przełajowych o Mistrzostwo Powiatu Pruszkowskiego, w ramach XX Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej, rok szk.2017/2018.

  1. Emilia Arciechowska 2a
  2. Oliwia Czarnocka 2a
  3. Wiktoria Czarnocka 2a
  4. Martyna Piątkowska 2a
  5. Weronika Szymczak 2c
  6. Natalia Żemojda 2d
  7. Julia Haber 2d
  8. Maria Karwat 3a
  9. Natalia Zgiep 3a
  10. Marta Leśniewska 3g
  11. Katarzyna Błesznowska 3e

II miejsce w sztafetowych biegach przełajowych o Mistrzostwo Powiatu Pruszkowskiego, w ramach XX Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej, rok szk.2017/2018.

  1. Jakub Sąpór 2c
  2. Natan Landsberg 2c
  3. 3.Bartłomiej Górka 2c
  4. 4.Michał Cegiełka 2c
  5. Maksymilian Kępka 2b
  6. Kamil Rosłaniec 2b
  7. Wiktor Kossakowski 2a
  8. Bartosz Stawczyk 3a
  9. Albert Jędrzejewski 3f
  10. Jakub Kowalski 3g

II miejsce w zawodach w pływaniu o Mistrzostwo Powiatu Pruszkowskiego, w ramach XX Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej, rok szk.2017/2018

  1. Duban Karolina  2a
  2. Arciechowska Emilia 2a
  3. Zawistowska Kornelia  2a
  4. Niewiadomska Paulina  3g
  5. Jędrzejewski Albert  3f
  6. Łach Filip   3a
  7. Landsberg Natan 2c
  8. Drapała Krzysztof  2c
  9. Olszewski Piotr  2b

II miejsce w zawodach unihokeja o Mistrzostwo Powiatu Pruszkowskiego, w ramach XX Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej, rok szk.2017/2018

  1. Bartosz Stawczyk 3a
  2. Bui Xuan Trung 2b
  3. Dawid Rzepiński2f
  4. Jakub Ruszczyk 3d
  5. Jakub Stępniewski 2f
  6. Dao Duy 2b
  7. Maksymilian Kępka2b
  8. Michał Cegiełka 2c

III miejsce w zawodach piłki nożnej o Mistrzostwo Powiatu Pruszkowskiego, w ramach XX Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej, rok szk.2017/2018

  1. Natan Landsberg 2c
  2. Kamil Rosłaniec 2b
  3. Bartosz Stawczyk 3a
  4. Maksymilian Lipski 3g
  5. Marcin Dąbrowski 2b
  6. Hubert Kornet 2b
  7. Filip Matczak 2c
  8. Bartłomiej Górka 2c
  9. Michał Cegiełka 2c
  10. Jakub Sąpór 2c
  11. Damian Rojek 2g
  12. Paweł Pikiel 2c

III miejsce w zawodach piłki ręcznej o Mistrzostwo Powiatu Pruszkowskiego, w ramach XX Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej, rok szk.2017/2018.

  1. Gierczak Małgorzata 2b
  2. Piątkowska Martyna 2a
  3. Czarnocka Oliwia 2a
  4. Czarnocka Wiktoria 2a
  5. Żemojda Natalia 2d
  6. Haber Julia 2d
  7. Zalewska Angelika 2d

Oliwia Czarnocka 2a - II miejsce w indywidualnych biegach przełajowych o Mistrzostwo Powiatu Pruszkowskiego, w ramach XX Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej, rok szk.2017/2018.

Martyna Piątkowska 2a - II miejsce w indywidualnych biegach przełajowych o Mistrzostwo Powiatu Pruszkowskiego, w ramach XX Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej, rok szk.2017/2018.

Karolina Duban 2a - III miejsce w indywidualnych biegach przełajowych o Mistrzostwo Powiatu Pruszkowskiego, w ramach XX Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej, rok szk.2017/2018.

Wiktoria Czarnocka 2a - IV miejsce w indywidualnych biegach przełajowych o Mistrzostwo Powiatu Pruszkowskiego, w ramach XX Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej, rok szk.2017/2018.

Maksymilian Kępka 2b - VI miejsce w indywidualnych biegach przełajowych o Mistrzostwo Powiatu Pruszkowskiego, w ramach XX Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej, rok szk.2017/2018.

Haber Julia 2d - IX miejsce w indywidualnych biegach przełajowych o Mistrzostwo Powiatu Pruszkowskiego, w ramach XX Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej, rok szk.2017/2018.

Jędrzejewski Albert 3f - IX miejsce w indywidualnych biegach przełajowych o Mistrzostwo Powiatu Pruszkowskiego, w ramach XX Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej, rok szk.2017/2018.

Błesznowska Katarzyna 3e - XIII miejsce w indywidualnych biegach przełajowych o Mistrzostwo Powiatu Pruszkowskiego, w ramach XX Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej, rok szk.2017/2018.

Zestawienie: Olimpia Bartosik - Wiśniewska

Copyright © 2017 spraszyn.pl Wszelkie prawa zastrzeżone. Administrator strony: Robert Wrzesiński

Na górę
Template by JoomlaShine
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Cookies. Dalsze korzystanie z serwisu oznacza, że zgadzasz się na ich zapisanie w pamięci Twojego urządzenia. Możesz samodzielnie zarządzać cookies zmieniając odpowiednio ustawienia w Twojej przeglądarce.
Polityka Cookies Akceptuję