Dzień Papieski 16.10.2018.
Uczniowie naszej szkoły upamiętnili XVIII Dzień Papieski, pływając w sztafecie na Pływalni GOS w Raszynie 16 X 2018r. Każdy z uczestników miał do przepłynięcia 4 długości basenu, najmłodsi 1-2 długości.

Bardzo chętnie przystąpili do niej wszyscy , którzy mieli w tym czasie zajęcia: kl. 3a, 3c, 7c, 5e, 3cg, 3b gim. (około 70 osób). Bardzo dziękuję naszym uczniom oraz nauczycielom (Z. Horosz, E. Dudkiewicz, B. Wysockiej, O. Wiśniewskiej, R. Gańskiemu, A. Szałasowi), którzy włączyli się w przeprowadzenie tej akcji.

Wiesława Paś

Copyright © 2017 spraszyn.pl Wszelkie prawa zastrzeżone. Administrator strony: Robert Wrzesiński

Na górę
Template by JoomlaShine
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Cookies. Dalsze korzystanie z serwisu oznacza, że zgadzasz się na ich zapisanie w pamięci Twojego urządzenia. Możesz samodzielnie zarządzać cookies zmieniając odpowiednio ustawienia w Twojej przeglądarce.
Polityka Cookies Akceptuję