Zawody - Sztafety wrzesień/październik 2018

Sportowy Rok Szkolny 2018/2019 w ramach Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej rozpoczęliśmy 21 września 2018 roku w Pruszkowie, udziałem w Powiatowych Sztafetowych Biegach Przełajowych.

Biegi te dla naszych uczniów okazały się wielkim sukcesem. Uczniowie – cztery sztafety w dwóch rocznikach 2003, 2004, 2005 oraz 2006, 2007 dziewcząt i chłopców, pokonali swoich rywali z powiatu,  zajmując I miejsca, chłopcy z grupy starszej miejsce II.
Dzięki waleczności i wytrwałości naszych zawodników przeszliśmy do kolejnego etapu - Międzypowiatowych Sztafetowych Biegów Przełajowych, które odbyły się 5 października 2018r.  w Kamionie. Tam również uczniowie dali z siebie wszystko i oczywiście nas nie zawiedli, pokonując trasę w lesie - 10 x 800m dziewczęta i 10 x 1000m chłopcy.
Sztafeta młodsza i starsza dziewcząt wywalczyła miejsce I. Sztafeta młodsza chłopców zajęła  miejsce II, a grupa starsza chłopców – miejsce III. Trzy drużyny sztafetowe Szkoły Podstawowej w Raszynie uzyskały awans do Finału Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej – Wojewódzkich  Sztafetowych Biegów  Przełajowych. Odbędą się one 19 października 2018r. w Kamionie
Skład sztafety dziewcząt rocznik 2003, 2004, 2005 : Aleksandra Duban -8a, Jagoda Hinz -8a, Anna Nerka-Szczęsna- 8b, Emilia Arciechowska -3a, Oliwia Czarnocka-3a, Wiktoria Czarnocka- 3a, Karolina Duban-3a, Julia Haber-3d, Martyna Piątkowska-3a, Weronika Szymczak- 3c, Natalia Żemojda-3d, Daniela Leniv-3g
Sztafeta dziewcząt rocznik 2006, 2007:  Łach Hanna-6d, Łach Julia-6d, Duban Justyna-6d, Wasilewska Justyna-6e, Wasilewska Wioletta-6e, Kornalewska Katarzyna-6b, Pawlak Oliwia-7a, Fal Katarzyna-7a, Boruc Agata-7a, Staniszewska Laura-5a.
Sztafeta chłopców rocznik 2003, 2004, 2005 :  Michał Chrząszczyk- 8a , Michał Olejnik, Zenowij Rozpotynskij - 7d, Michał Borzechowski - 3a, Michał Cegiełka -3c, Bartłomiej Górka - 3c , Maksymiliam Kępka - 3b, Grzegorz Podymniak - 3e, Jakub Stępniewski- 3f, Jakub Sąpór - 3c, Michał Górka, Kamil Walędzik - 8c.
Sztafeta chłopców rocznik 2006, 2007: Jarzębski Piotr- 7a, Szymczyk Jan- 6c, Grzyb Sebastian-6c, Marek Franciszek- 6c, Kardasiewicz Makary- 6c, Cao Trung Kien- 6a, Rajski Wiktor- 6d, Majewski Krystian- 6f, Cegiełka Piotr- 6d, Włodarski Emil- 5a, Sałaj Mariusz-5f.
Dziękujemy naszym biegaczom za wspaniałą sportową postawę oraz życzymy najlepszego wyniku w Finale Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej.

Opiekunowie : Robert Gański , Agnieszka Beksiak, Wiesława Paś, Agnieszka Hardejewicz, Adam Szałas.
Opracowała : Wiesława Paś

Copyright © 2017 spraszyn.pl Wszelkie prawa zastrzeżone. Administrator strony: Robert Wrzesiński

Na górę
Template by JoomlaShine
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Cookies. Dalsze korzystanie z serwisu oznacza, że zgadzasz się na ich zapisanie w pamięci Twojego urządzenia. Możesz samodzielnie zarządzać cookies zmieniając odpowiednio ustawienia w Twojej przeglądarce.
Polityka Cookies Akceptuję