„Bieg z Misiem” 23.11.2018.

W "BIEGU Z MISIEM", który odbył się w piątek, 23 listopada o godz. 15.00, wzięło udział 114 uczestników. Przeważającą większość stanowili uczniowie, ale wśród biegaczy byli także reprezentanci Rodziców oraz Pracowników SP. smile

Nagrodę główną w postaci urokliwego "MISIA" wylosował dla Igi Szulbińskiej Dyrektor naszej szkoły, p.Andrzej Niedbała. Dodatkowo rozlosowane zostały nagrody w postaci słodyczy- ufundowane przez jedną z mam - panią Joannę Skwarską. Na zakończenie,wszyscy uczestnicy biegu otrzymali słodkiego cukiereczka.

Dziękujemy wszystkim za włączenie się w naszą spontaniczną akcję. Zapraszamy do udziału w kolejnych wydarzeniach integrujących społeczność Naszej Szkoły. wink

Ze sportowym pozdrowieniem: Olimpia Bartosik-Wiśniewska, Wiesława Paś, Emanuel Jaroszewski.

Copyright © 2017 spraszyn.pl Wszelkie prawa zastrzeżone. Administrator strony: Robert Wrzesiński

Na górę
Template by JoomlaShine
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Cookies. Dalsze korzystanie z serwisu oznacza, że zgadzasz się na ich zapisanie w pamięci Twojego urządzenia. Możesz samodzielnie zarządzać cookies zmieniając odpowiednio ustawienia w Twojej przeglądarce.
Akceptuję