"Mikołajki dla Kundelka" 02.12.2018.

W listopadzie uczniowie naszej szkoły wzięli udział w akcji "Mikołajki dla Kundelka". Zbieraliśmy karmę i akcesoria dla podopiecznych Fundacji na Rzecz Ochrony Praw Zwierząt Mondo Cane.

Jak zwykle nasza szkolna społeczność wykazała się wrażliwością i hojnością. Uczniowie najaktywniejszych klas spotkali się z wolontariuszami Fundacji Mondo Cane i Viva, a także ich podopiecznymi. W zajęciach uczestniczyły klasy : 0A, 0D, 4F, 5A, 6E, 7A.
Zbiórkę pomogły przeprowadzić panie: Agnieszka Bartosik, Małgorzata Błaszczuk, Małgorzata Nadolska i Ewelina Opszalska. Dziękuję wszystkim zaangażowanym uczniom, rodzicom i nauczycielom. Zachęcam do udziału w kolejnych akcjach wolontaryjnych. Anna Kostera

Copyright © 2017 spraszyn.pl Wszelkie prawa zastrzeżone. Administrator strony: Robert Wrzesiński

Na górę
Template by JoomlaShine
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Cookies. Dalsze korzystanie z serwisu oznacza, że zgadzasz się na ich zapisanie w pamięci Twojego urządzenia. Możesz samodzielnie zarządzać cookies zmieniając odpowiednio ustawienia w Twojej przeglądarce.
Akceptuję