Eliminacje powiatowe ogólnopolskiego turnieju wiedzy pożarniczej 09.03.2019.

W dniu 09.03.2019 r. w OSP Piastów odbyły się eliminacje powiatowe Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej. Uczestnikami Turnieju były dzieci i młodzież z gmin powiatu pruszkowskiego.

W turnieju uczestniczyli zawodnicy w trzech grupach wiekowych:
– grupa I – szkoła podstawowa klasy IV- VI,
– grupa II – szkoła podstawowa klasy VII - VIII i 3 gimnazjum,
– grupa III – szkoła ponadgimnazjalna.
Każda grupa otrzymała do rozwiązania test zawierający 40 pytań o tematyce pożarniczej. Naszą Szkołę reprezentowali: Karolina Nerka - Szczęsna, Ania Nerka - Szczęsna, Emilia Kuczora, Julia Haber, Piotr Kucharczyk, Eryk Zbrzeźniak, Piotr Możdzeń. Warto wspomnieć również, że absolwent naszej szkoły Przemysław Kowalewski zajął 2 miejsce w kategorii szkół ponadgimnazjalnych.

Opiekunowie: Olimpia Bartosik - Wiśniewska, Renata Boguszewska

Copyright © 2017 spraszyn.pl Wszelkie prawa zastrzeżone. Administrator strony: Robert Wrzesiński

Na górę
Template by JoomlaShine
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Cookies. Dalsze korzystanie z serwisu oznacza, że zgadzasz się na ich zapisanie w pamięci Twojego urządzenia. Możesz samodzielnie zarządzać cookies zmieniając odpowiednio ustawienia w Twojej przeglądarce.
Akceptuję