Nasi cudzoziemscy uczniowie recytują poezję polską 30.05.2019.

W naszej szkole odbył się w maju konkurs recytatorski, w którym wzięli udział uczniowie naszej szkoły pochodzący z różnych krajów świata.

Zadanie konkursowe polegało na interpretacji poezji polskiej autorstwa Jana Brzechwy. Komisja była pod wrażeniem zaangażowania, umiejętności językowych i recytatorskich naszych uczniów. Gratulacje należą się wszystkim uczestnikom! Finaliści zostaną wyłonieni wkrótce, choć będzie to trudne zadanie dla członków komisji.

Ewa Kiełbiewska

Copyright © 2017 spraszyn.pl Wszelkie prawa zastrzeżone. Administrator strony: Robert Wrzesiński

Na górę
Template by JoomlaShine
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Cookies. Dalsze korzystanie z serwisu oznacza, że zgadzasz się na ich zapisanie w pamięci Twojego urządzenia. Możesz samodzielnie zarządzać cookies zmieniając odpowiednio ustawienia w Twojej przeglądarce.
Polityka Cookies Akceptuję