Gminny Konkurs Sportowy Bakcylek  11.06.2019.

Dnia 11. 06. 2019 r. (wtorek) odbył się konkurs sportowy dla klas pierwszych z naszej gminy. W konkursie wzięło udział 54 uczniów ze SP Sękocin oraz 195 uczniów ze SP Raszyn.

Mimo upalnego poranka uczniowie zdobywali punkty dla swoich klas w następujących dyscyplinach: strzał do bramki, rzut ringiem, zbijanie kręgli, rzut kaloszem w dal, rzut piłkami do celu. Każda grupa, która ukończyła zawody, rysowała ulubioną dyscyplinę sportową. Czołowe miejsca zdobyli uczniowie z naszej szkoły (1a,1e,1d), jednak nikt nie opuścił boiska bez nagrody. Wszystkim serdecznie gratulujemy!

Organizatorzy: Małgorzata Błaszczuk, Bożena Ciesielska

 

Copyright © 2017 spraszyn.pl Wszelkie prawa zastrzeżone. Administrator strony: Robert Wrzesiński

Na górę
Template by JoomlaShine
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Cookies. Dalsze korzystanie z serwisu oznacza, że zgadzasz się na ich zapisanie w pamięci Twojego urządzenia. Możesz samodzielnie zarządzać cookies zmieniając odpowiednio ustawienia w Twojej przeglądarce.
Akceptuję