„Zapraszamy absolwentów naszej szkoły do biblioteki” 24.10.2109.

Biblioteka Szkolna Szkoły Podstawowej im. Cypriana Godebskiego w Raszynie zaprasza swoich absolwentów do odwiedzin w „starych progach”. Wychodząc  naprzeciw pojawiającym się problemom w dostępie do lektur na poziomie klas licealnych (podwójny rocznik), postanowiliśmy uruchomić możliwość wypożyczania posiadanych zbiorów naszym absolwentom.

W związku z reformą oświaty jesteśmy w posiadaniu lektur dla klas pierwszych szkoły średniej: np; „Antygona”, „Romeo i Julia”, „Skąpiec”, „Odprawa posłów greckich”, „Dzieje Tristana i Izoldy”, „Buszujący w zbożu”, „Śluby panieńskie”, „Świętoszek”, „Stowarzyszenie umarłych poetów”. Mamy nadzieję, że nasz pomysł przyniesie pomoc naszym byłym uczniom i ich rodzicom.

Zapraszamy absolwentów naszej szkoły do biblioteki w budynku przy ul. Szkolnej.

Bibliotekarze SP Raszyn

Agnieszka Niedbała

Copyright © 2017 spraszyn.pl Wszelkie prawa zastrzeżone. Administrator strony: Robert Wrzesiński

Na górę
Template by JoomlaShine
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Cookies. Dalsze korzystanie z serwisu oznacza, że zgadzasz się na ich zapisanie w pamięci Twojego urządzenia. Możesz samodzielnie zarządzać cookies zmieniając odpowiednio ustawienia w Twojej przeglądarce.
Akceptuję