Międzypowiatowe Zawody w Badmintona Dziewcząt i Chłopców kat. młodzież 24.10.2019.

Dnia 24 października 2019 roku na hali sportowej Strefy Ruchu w Książenicach odbyły się Międzypowiatowe Zawody w Badmintona Dziewcząt i Chłopców kategorii młodzież.

Wzięły w niej udział zwycięskie szkoły z powiatów: pruszkowskiego, warszawskiego zachodniego, sochaczewskiego, grodziskiego, oraz  żyrardowskiego.  Nasza Szkoła starowała po raz pierwszy w tej dyscyplinie i aż na tym szczeblu. Po długich i wyczerpujących meczach  zarówno w singlu jak i deblu, nasi zawodnicy uplasowali się kolejno     w punktacji drużynowej: dziewczęta – IV miejsce, chłopcy VI miejsce.

Ta nowa dyscyplina bardzo przypadła do gustu naszym uczniom, którzy ucząc się od najlepszych, będą doskonalić swoje umiejętności.

Reprezentacja SP Raszyn dziewczęta: Patrycja Jakusik 7b oraz Patrycja Mianowska 8c.

Reprezentacja SP Raszyn chłopcy: Jakub Kowalski 8a oraz Adam Popiołek 8d

Gratulujemy bardzo dobrych wyników oraz życzymy sukcesów na kolejnych zawodach.

Opiekunowie: Beata Wysocka, Agnieszka Zgiep

Copyright © 2017 spraszyn.pl Wszelkie prawa zastrzeżone. Administrator strony: Robert Wrzesiński

Na górę
Template by JoomlaShine
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Cookies. Dalsze korzystanie z serwisu oznacza, że zgadzasz się na ich zapisanie w pamięci Twojego urządzenia. Możesz samodzielnie zarządzać cookies zmieniając odpowiednio ustawienia w Twojej przeglądarce.
Akceptuję