Gminne Zawody w Koszykówce Dziewcząt i Chłopców kat. dzieci 29.10.2019.

Dnia 29 października 2019 roku na hali sportowej Centrum Sportu Raszyn odbyły się Gminne Zawody  w Koszykówce Dziewcząt i Chłopców kategorii dzieci. 

Wzięły w niej udział trzy szkoły z terenu naszej gminy: S.P. Sękocin, S.P. Łady oraz S.P. Raszyn. Po zaciętej walce oraz „grze do ostatniego gwizdka”, nasze drużyny wywalczyły zasłużone I miejsca. Będą reprezentować naszą Gminę na zawodach powiatowych.

Reprezentacja SP Raszyn dziewczęta: Czapla Zofia 6a, Staniszewska Laura 6a, Pariaszewska Julia 6f, Pariaszewska Martyna 6f, Lis Zofia 6f, Staśkiewicz Dominika 6f, Ostrowska Anna 6f, Krysik Gabriela 6f,    Szulc Natalia 6f, Rzepińska Natalia 7a, Wrotna Julianna 7c, Wasilewska Wiktoria 7e, Jędrych Milena 7f.

Reprezentacja SP Raszyn chłopcy: Misiak Marcin 5c, Michalak Maciej 5c, Pikiel Adam 5c, Kwiatkowski Mikołaj 5d, Skarżyński Szymon 6b, Pokrzywa Igor 6b, Plichta Oskar 6d, Stefański Bartosz 6d, Bąkiewicz Bartosz 6f, Kubaczyk Michał 6f, Sałaj Mariusz 6f, Majewski Krystian 7f, Żmuda Oliwier 7f.

Gratulujemy bardzo dobrych wyników oraz życzymy sukcesów na kolejnych szczeblach zawodów.

Opiekunowie: Beata Wysocka, Adam Szałas

Copyright © 2017 spraszyn.pl Wszelkie prawa zastrzeżone. Administrator strony: Robert Wrzesiński

Na górę
Template by JoomlaShine
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Cookies. Dalsze korzystanie z serwisu oznacza, że zgadzasz się na ich zapisanie w pamięci Twojego urządzenia. Możesz samodzielnie zarządzać cookies zmieniając odpowiednio ustawienia w Twojej przeglądarce.
Akceptuję