Zbiórka zabawek na Dzień Pluszowego Misia 10.2019.

W październiku br. miała miejsce w naszej szkole zbiórka pluszowych maskotek, zabawek, gier oraz materiałów plastycznych dla Małych Pacjentów oddziałów onkologicznych.

Okazją do przeprowadzenia zbiórki był przypadający na dzień 25 listopada Międzynarodowy Dzień Pluszowego Misia.

Otrzymane od naszych uczniów dary zostały przekazane wolontariuszom Fundacji Mam Marzenie (organizatorowi zbiórki), którzy odwiedzając oddziały onkologiczne przekażą pacjentom otrzymane od naszych uczniów maskotki, a także materiały plastyczne i gry planszowe.

Serdecznie dziękujemy wszystkim Darczyńcom oraz osobom, które zaangażowały się w organizację: pani Marcie Popowskiej - pomoc przy pakowaniu oraz panu Rafałowi Siek, który pomógł w dostarczeniu zebranych darów do fundacji. Dzięki Waszej hojności i pomocy będzie mógł zagościć uśmiech na twarzach wielu małych pacjentów…

Samorząd Uczniowski

Copyright © 2017 spraszyn.pl Wszelkie prawa zastrzeżone. Administrator strony: Robert Wrzesiński

Na górę
Template by JoomlaShine
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Cookies. Dalsze korzystanie z serwisu oznacza, że zgadzasz się na ich zapisanie w pamięci Twojego urządzenia. Możesz samodzielnie zarządzać cookies zmieniając odpowiednio ustawienia w Twojej przeglądarce.
Akceptuję