Wizyta przedszkolaków w szkole 20.06.2022.

         W poniedziałek mury naszej szkoły odwiedziły dzieci z przedszkola „W Stumilowym lesie”. Klasy 3g i 3b z wielką przyjemnością gościli najmłodszych.

Rozpoczęliśmy od spaceru po szkole. Zapoznaliśmy się z funkcjonowaniem stołówki szkolnej, świetlicy, sali komputerowej, bloku sportowego, gdzie goście podziwiali puchary i medale zdobyte przez naszych uczniów na zawodach sportowych. Mali goście odwiedzili również gabinet naszych Pań Wicedyrektor, Pani M. Wrzesińskiej  i M. Kaczorowskiej, które opowiedziały krótko o swojej pracy.

         Z wielką przyjemnością zaprosiliśmy przedszkolaków do swoich sal, pokazując im jak uczą się trzecioklasiści i opowiedzieliśmy o najciekawszych wydarzeniach w szkole.  Na zakończenie wszyscy wykonali prace plastyczne.

         Przed opuszczeniem naszej szkoły przedszkolaki zostały obdarowane drobnymi upominkami. Dla maluchów było to nie lada przeżycie, ponieważ niektóre z nich po raz pierwszy przekroczyły próg szkoły. Wizyta ta miała na celu adaptację  i integrację przedszkolaków ze szkołą jako przyszłych uczniów klas I.

Zatem zapraszamy do naszej szkoły!