Zakończenie roku ósmych klas 23.06.2022.

W czwartek 23 czerwca 2022 r. pożegnaliśmy  absolwentów klas VIII. Były śpiewy, tańce, wspomnienia i życzenia.

 

 Wszyscy uczniowie otrzymali świadectwa ukończenia SP w Raszynie. Niektórzy odebrali  je z rąk Dyrektora, Wójta Gminy Raszyn i przedstawiciela Rady Rodziców.

 

W roku szkolnym 2021/22 po raz pierwszy, na mocy Uchwały  Rady Gminy Raszyn z dnia 28 października 2021r., wyróżniającym się absolwentom naszej szkoły za szczególne osiągnięcia w dziedzinie naukowej i sportowej przyznano Nagrody Wójta.

W SP Raszyn stypendium dla uczniów szczególnie uzdolnionych zdobyło sześcioro wybitnych absolwentów.

Stypendium naukowe Wójta Gminy Raszyn za osiągnięcie tytułu laureata w Kuratoryjnym Konkursie Języka Angielskiego i finalistę Kuratoryjnego Konkursu z Języka Polskiego i  laureata XVII Ogólnopolskim Konkursie Literackim pod patronatem Mazowieckiego Kuratora  Oświaty otrzymała  Katarzyna Książek z kl. VIII b

Stypendium naukowe Wójta Gminy Raszyn za osiągnięcie tytułu finalisty w Kuratoryjnym Konkursie z Matematyki i  laureata I m. XVII Ogólnopolskim Konkursie Literackim i laureata  Im. w Ogólnopolskim Konkursie Krasomówczym  pod patronatem Mazowieckiego Kuratora  Oświaty otrzymała  Maria Wyciszkiewicz z kl. VII b

Stypendium naukowe Wójta Gminy Raszyn za wyjątkową postawę, wszechstronną wiedzę udokumentowaną najwyższą z możliwych średnią na świadectwie (6.00) w ciągu ostatnich kilku lat otrzymała Rozalia Balcer z kl. VII g

Stypendium sportowe Wójta Gminy Raszyn za III m. 50 m styl motylkowy Grand Prix Puchar Polski i najwyższe  miejsca na podium ( od I -III m.) w licznych Ogólnopolskich Zawodach Pływackich i Ogólnopolskich Turniejach Szermierczych otrzymał   Michał Szymczak kl. VIII a

Stypendium sportowe Wójta Gminy Raszyn za III m. w Mistrzostwach Polski Juniorów w Taekwondo Olimpijskim

i  III m Polish Open G-1  Polish Open Youth E-1 2021 by European Taekwondo Union otrzymał  Juliusz Rodzoch kl. VIII a

 

 Stypendium sportowe Wójta Gminy Raszyn za III m. w Mistrzostwach Polski Juniorów  w konkurencji kyorugi

otrzymał Bartosz Płonka kl. VIII a

Statuetkę dla najlepszego absolwenta szkoły wręczył Dyrektor Andrzej Niedbała uczennicy klasy VIII b Katarzynie Książek

Listy Gratulacyjne Dyrektora Szkoły z wyrazami szacunki i uznania za wzorowe wychowanie córek, które przyniosły chlubę naszej szkole odebrali Państwo Dorota i Dariusz Książkowie oraz Magdalena i Paweł Wyciszkiewiczowie.