Gminne Drużynowe Mistrzostwa Szkół w Szachach 18.10.2022.

Dnia 18.10.2022r. gościliśmy w naszej szkole reprezentantów ZSP Łady. Zawody rozegrane zostały tempem gry: 15 minut na rozegranie partii dla zawodnika. Każda drużyna składała się z 3 chłopców i 1dziewczyny.

Skład drużyn SP Raszyn- kategoria dzieci(rocznik 2010 i młodsi):

Urbański Adam 4a, Kwiatkowski Maciej 6b, Zioło Kuba 6d, Eggink Joanna 6e

Skład drużyny-kategoria młodzież (rocznik 2008/2009):

Zyskowski Mateusz 8c, Majewski Jakub 8b, Zioło Wiktor 8e, Piórkowska Oliwia 8c.

Rezerwowi:
Nguyen Duc Cong 6b,Piórkowski Filip 4b

W pierwszym meczu turniejowym w kategorii dzieci, padł wynik remisowy:2:2. W dogrywce drużyna z Ład wygrała 3:1.
Skład drużyny ZSP Łady: Stefan Bończak, Borys Szymański, Krystian Ogonek, Anna Nurkiewicz.

Po starciach turniejowych w grupie młodszej, odbył się sparring gości z naszą drużyną młodzieży.

W czasie przerw międzylekcyjnych, uczniowie naszej szkoły mogli rozegrać partie towarzyskie na rozstawionych w holu szkoły szachownicach.

Medale i dyplomy ufundowało Centrum Sportu Raszyn.

Klasyfikacja końcowa:

I miejsce-ZSP Łady

II miejsce-SP Raszyn

Gratulujemy wszystkim uczestnikom sportowej postawy i życzymy udanych występów w kolejnych zawodach 😊

Organizacja i opieka: Olimpia Bartosik-Wiśniewska