SZKOŁA PODSTAWOWA im. C.GODEBSKIEGO W RASZYNIE MISTRZEM GMINY W TURNIEJU TENISA STOŁOWEGO W KATEGORII CHŁOPCÓW

W dniu 2 grudnia 2013 roku w Szkole Podstawowej w Raszynie zorganizowany został Gminny Turniej Tenisa Stołowego w kategorii dziewcząt i chłopców.

Oprócz nas udział wzięły szkoły z Sękocina i Ład. Tym razem szczęście dopisało chłopcom  w składzie: Jakub Baran, Krystian Zaniewski i Bartosz Stawczyk. Po zaciętej walce o każdego seta Raszyn zajął I miejsce. Reprezentacja Sękocina wywalczyła II miejsce, a III zajęły Łady.

W kategorii dziewcząt klasyfikacja uległa zmianie. Sękocin zajął I miejsce, II miejsce wywalczyły Łady, a III nasza szkoła. W turnieju grały Klara Cwyl i Wiktoria Kozicka.

Wszystkim zawodnikom życzymy dalszych sukcesów w tej dyscyplinie.