Piłka Nożna 2014

„Z podwórka na stadion o puchar Tymbarku”

W dniu 27 marca 2014 roku reprezentacja dziewcząt Szkoły Podstawowej w Raszynie wzięła udział w wojewódzkich finałach XIV Turnieju Piłki Nożnej „Z podwórka na stadion o puchar Tymbarku”. Zawody zostały rozegrane na obiektach Bemowskiego Ośrodka Piłki Nożnej , przy ulicy Obrońców Tobruku 11 w Warszawie.

Naszą Szkołę reprezentowały: Wiktoria Czarnocka, Julia Majchrzak, Natalia Wyrębska, Martyna Borzechowska, Katarzyna Błesznowska, Paulina Niewiadomska, Wiktoria Kozicka, Natalia Zielińska.

Turniej „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku” to nie tylko pasjonujące zawody sportowe, ale również niezapomniana piłkarska przygoda podczas, której spełniają się najskrytsze sportowe marzenia dzieci. Każda z uczestniczek  finału wojewódzkiego została  nagrodzona upominkiem i pamiątkowym  medalem.

POWIATOWE ZAWODY PIŁKI NOŻNEJ DZIEWCZĄT

W dniu 12 maja 2014 roku nasza Szkoła była organizatorem Powiatowych Zawodów Piłki Nożnej Dziewcząt. Gościliśmy drużyny z:

Otrębusów, SP 2 Pruszków, SP 4 Piastów, Michałowic i Woli Krakowiańskiej.

Naszą Szkołę reprezentowały: Wiktoria Czarnocka, Paulina Niewiadomska, Natalia Wyrębska, Natalia Szajko, Oliwia Perendyk, Julia Łopaciuk, Dayana Narayanan, Ania Dołbniak, Sandra Rogalska, Weronika Arciechowska.

W klasyfikacji powiatowej uplasowaliśmy się na I miejscu zapewniając sobie awans do międzypowiatu.

Całej ekipie naszych uczennic  dziękujemy za poniesiony wysiłek i grę fair play.

Nauczyciel wychowania fizycznego: mgr Agnieszka Zgiep