Zawody Gminne i Powiatowe chłopców w piłkę nożną 16-18.10.2017.

Bardzo dobrze zaprezentowała się reprezentacja Szkoły Podstawowej w Raszynie w zawodach Gminnych i Powiatowych w piłce nożnej chłopców (kategoria młodzież).

Nasi chłopcy najpierw w Zawodach Gminnych 16.X. podejmowali Szkołę Podstawową z Ład, którą pokonali 12:0. Należy jednak zaznaczyć, że chłopcy z Ład byli 2 a nawet 3 lata młodsi od Naszych zawodników.

Dwa dni później 18.X. na boisku Wronik w Raszynie odbył się Finał Powiatowy.

W zawodach wzięło udział 6 drużyn reprezentujących Powiat Pruszków. Nastąpił podział na 2 grupy po 3 drużyny. Losowanie przyporządkowało Nas do grupy z Piastowem i Nadarzynem.

Wyniki Szkoły Podstawowej w Raszynie :

                Raszyn - Piastów 3 : 1

                Raszyn - Nadarzyn 0 : 0 

                Nadarzyn - Piastów 5 : 2

Stosunek bramek zdecydował o zajęciu w grupie II miejsca i grę w półfinale ze szkołą z Pruszkowa, która przewyższała pozostałe ekipy poziomem gry.

W półfinale mocno zmęczeni poprzednimi meczami, jak również granym dzień wcześniej meczem ligowym ulegliśmy drużynie z Pruszkowa 1:8.

W meczu o III miejsce pokonaliśmy Brwinów 7:3 i zajęliśmy bardzo dobre III miejsce.

Końcowa kolejność : 1. Pruszków 2. Nadarzyn 3. Raszyn 4. Brwinów 5.-6. Piastów, Komorów.

Naszą Szkołę godnie reprezentowali :

  1. Natan Landsberg 2C, 2. Kamil Rosłaniec 2B, 3. Bartek Stawczyk 3A, 4. Maksymilian Lipski 3G, 5. Marcin Dąbrowski 2B, 6.Hubert Kornet 2B, 7. Filip Matczak 2C, 8. Bartek Górka 2C, 9. Michał Cegiełka 2C, 10. Jakub Sąpór 2C 11.Damian Rojek 2G, 12. Paweł Pikiel 2C

 Drużynę prowadził : Adam Szałas       

Tekst : Adam Szałas