Z życia wolontariusza - XI Ogólnopolski Bieg Raszyński 10.09.2021.

Od pierwszej edycji Ogólnopolskiego Biegu Raszyńskiego nasi uczniowie z dumą i radością świadczą wolontariat na rzecz klubu KS Raszyn. Początkowo wolontariuszami byli uczniowie raszyńskiego Gimnazjum, a obecnie uczniowie starszych klas SP Raszyn.

Podziękowania za pomoc przy organizacji XI edycji Biegu Raszyńskiego  na mecie i w czasie uroczystego zakończenia imprezy -kierował do naszych uczniów komentator sportowy p. Bogdan Saternus.

Dziękujemy za zaangażowanie naszym wolontariuszom i zapraszamy do kolejnych akcji wolontariackich organizowanych w naszej szkole. Nasz wolontariat obejmował prace przy przygotowywaniu pakietów startowych dla zawodników- 10 września 2021 oraz w dniu zawodów -19 września 2021.

Opiekunowie wolontariuszy: Olimpia Bartosik-Wiśniewska, Lidia Adamowska.